Přejít k hlavnímu obsahu

Společná velikonoční meditace v centru Shanta Vana – ZRUŠENO

vlajka TB

Z DŮVODU TRVAJÍCÍHO NOUZOVÉHO STAVU A CELOSTÁTNÍ KARANTÉNY AKCE ZRUŠENA!

V duchovním centru Shanta Vana se od 9. 4. do 13 . 4. 2020 koná velikonoční meditační setkání (4 noci – první den příjezd od 16:00 h, poslední den odjezd po 12:00 h). Jedná se o samozásed, to je pobyt bez učitele.

Cena za pobyt 1640,- Kč zahrnuje ubytování a jídlo (snídaně, oběd, večeře). Ubytování bude k dispozici ve dvou chalupách ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (spaní na futonech). Během pobytu se bude vypomáhat s úklidem centra a chodem kuchyně. Centrum poskytuje lůžko s prostěradlem (kvůli ochraně velmi kvalitních a nákladných futonů). Praní lůžkovin se v centru omezuje z důvodu nedostatku vody a personálu, proto si prosím přivezte vlastní spacák, ručník a případně i polštář. Meditační polštáře a podložky jsou v centru k dispozici.

Během pobytu se dodržují pravidla duchovního centra a pět etických předsevzetí. Místo pobytu je v duchovním centru ve Sněhově nedaleko Malé Skály na adrese Bobov ev. č. 676, Malá Skála.

Pobyt si můžete objednat na webu dajaka.cz jak na celý kurz, tak na jednotlivé dny. Pokud je pro někoho problematické provést objednávku přes eshop, zašlete prosím na e-mail kurzy@theravadovy-buddhismus e-mail s těmito údaji: jméno, příjmení, adresa trvalého pobytu a délka požadovaného pobytu. Objednávku provedeme za vás.

Štítky