KURZ MEDITACE METTA + VIPASSANA

Kurz meditace mettá a vipassaná pod vedením malajského učitele Visu Theoh:

„Milující laskavost a všímavá pozornost pro šťastnější život

Visu TeohTermín kurzu:  7.8. – 16.9. 2020 (začátek pátek večer- konec neděle dopoledne)

Místo konání: DanMarka (bývalá PadmaFarma, Bělá u Jevičíka)

Kurz vede Visu Teoh, který praktikuje Dhammu od roku 1982. Narodil se na v malajském Penangu, původně pracoval  jako novinář, dalších 17let byl  pak theravadovým buddhistickým mnichem.  Meditaci praktikoval pod vedením mnoha významných učitelů jako je Sayadaw U Pandita, Sayadaw U Lakhana či bhante Sujiva. Visu v současné době učí meditaci v Evropě a Asii. V České republice bude letos už po desáté. Visu klade velký důraz  na začlenění dhammy do každodenního života, zároveň i na kultivaci milující laskavosti (mettá), radosti a štěstí na naší cestě ke svobodě. Více na www.visuteoh.net. Visuovy dhamma-přednesy a meditační instrukce s českým překladem si můžete poslechnout na Visuově podcastu (přímý odkaz pro přihlášení odběru zde).

Cena 10denního kurzu: 7000 Kč – Zahrnuje vegetariánskou stravu, snídani, oběd a lehkou večeři, ubytování a překlad. Sleva 10% z kurzovného pro seniory nad 65 let, studenty do 26 let a držitele ZTP průkazu.

Přihláška na kurz: Přihlašujte se prosím elektronicky organizátorovi kurzu Julii Honyšové (julhonysova@volny.cz, tel. 732 643 016).

Bližší informace ke kurzu a jeho průběhu, které věci s sebou, popis cesty atd. vám budou zaslány zhruba měsíc před začátkem kursu. Struktura a průběh meditačního kurzu je podrobně popsán na Visuových stránkách.

Po domluvě s organizátorem je účast možná i na kratší dobu než je doba kurzu.

Místo na kurzu je rezervováno až po zaplacení nevratné zálohy nejpozději do 30. 6. 2020 2000 Kč na účet 2201010175 / 2010

Doplatek 5000 Kč na tentýž účet do 30. 7. 2020

Při platbě prosím uveďte svoje jméno.

Do přihlášky uvádějte prosím tyto údaje:

Jméno :                                                      Příjmení:

Datum narození:                                        Telefon :

E-mail/poštovní adresa:

Speciální požadavky na organizátora ohledně ubytování, stravy, alergie apod. Případně prosím uveďte, zda se léčíte s psychickým onemocněním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *